The Fribbles tvoří parta čtyř skvěle sehraných muzikantů, kteří (i přes svůj stále docela mladý věk) za svou profesionální dráhu spolupracovali na řadě významných hudebních projektů.

Sestavu této kapely hrající oldies a revival 50´60´70´80´ let pro dobrou náladu, k tanci i poslechu, tvoří Dan Kozel (kontrabas a baskytara
v řadě jazzových projektů, spolupracoval s Karlem Černochem, Pavlem Bobkem, Karlem Zichem…), David Holý (kytara v řadě projektů klasické hudby jak živě, tak ve studiu, vokální spolupráce: Lucie Bílá, Karel Gott, orchestr Karla Vlacha…), Honza Kysela (ex Countrybeat Jiřího Brabce, kde jako kytarista doprovázel např. Karla Černocha, Karla Kahovce...) a Oto Jarka (profesor Teplické konzervatoře na bicí nástroje, spolupráce: Petr Kocman Band, K.Černoch, P. Bobek, Y. Přenosilová...)

Za dobu existence odehrála tato kapela již řadu koncertů, klubových vystoupení, festivalů, městských slavností, ale
i plesů, svateb, firemních akcí. Na našich koncertech si s námi jako hosté zazpívali např. Pavel Bobek, Pavel Sedláček, Pepa Pilař… Na vystoupeních The Fribbles panuje vždy dobrá nálada, z kapely srší energie a své posluchače přenese v čase do dob hitů Elvise Presleyho, Chucka Berryho přes The Monkees, Status Quo, Erica Claptona, Stray Cats - zavítá písněmi do filmů Šakalí léta, Dirty Dancing, Pulp Fiction, aby se vynořila např. u Green Day a Michaela Jacksona – ovšem stále ve stylu oldies a rock´n´rollu, což dodává kapele nezaměnitelný sound, a proto se posluchači rádi vrací na koncerty této skvělé partičky.

The Fribbles mohou ozdobit i vaši akci – svatbu, firemní party, městské slavnosti, festival, ples…

Kapela je zastupována hudební a produkční agenturou Basskid Production s.r.o..

basa

Daniel Kozel double bass bass guitar vocal

basa

David Holý acoustic guitar vocal

basa

Jan Kysela    el. guitar

basa

Oto Jarka drums